+380 (96) 573-86-00
Оплата и доставка

Оплата и доставка

способи доставки

Нова пошта

  • Доставка кур'єром Безкоштовно за умовиВартість доставки 200 грн. по м.Києву !!! Замовлення на суму понад 2500. доставляється безкоштовно.Доставка по Києву: Безкоштовна при замовленні товару на суму від 2500 грн.
  • Транспортна компанія
  • Доставка "Самовивезення"
  • доставка поштою
  • самовивіз
 
 

Способы оплаты

Банковская карта (Liqpay)
Наложенный платеж
Минимальная сумма заказа 200 ₴

Способы доставки

Новая Почта По тарифам перевозчика
Транспортная компания По тарифам перевозчика
Курьерская служба По тарифам перевозчика
Почта По тарифам перевозчика

Регионы доставки

Украина (по всем регионам)

Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Условия возврата для товаров надлежащего качества Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари, за умови виконання всіх норм передбачених Законом. Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»: Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі. Обмін товару належної якості провадиться: якщо він не використовувався; якщо збережено його товарний вид; споживчі властивості, пломби, ярлики; розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Стаття 8. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»: У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, встановлені законодавством, має право вимагати: пропорційного зменшення ціни; безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк; відшкодування витрат на усунення недоліків товару. Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право, брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника. Согласно Закону «О защите прав потребителей», компания может отказать потребителю в обмене и возврате товаров надлежащего качества, если они относятся к категориям, указанным в действующем Перечне непродовольственных товаров надлежащего качества, не подлежащих возврату и обмену.

Условия гарантии

Термін гарантії вказаний в описі кожного товару на сайті. Гарантія надається на термін від 14 днів до 36 місяців, в залежності від товару. Гарантія може бути представлена ​​виробником або Продавцем. Підтвердженням гарантійних обов'язків служить гарантійний талон або видаткова накладна Продавця.