Місткість на 3500 л пб

Місткість на 3500 л пб від компанії ТОВ Вотер Пласт - фото 1
20 184 ₴
В наявності

Опис

Опис

Характеристики
Об'єм: 3500 літрів
Діаметр/висота: 170 / 179 см ± 5% (габаритний розмір)
Діаметр кришки: 48 см
Діаметр штуцера: 1,5 дюйма
Колір: білий, синій
Кількість шарів: 1 шар
Тип: вертикальна, ПІД 3500
Опис та застосування
Вертикальна місткість об'ємом 3500 літрів зручна для використання в обмеженому просторі. Так само вертикальна місткість хороша у використанні на відкритій місцевості. Особливо в тому випадку, якщо ви не можете виділити багато місця для розміщення вертикальної ємності. Подібні посудини досить добре підходять для зберігання в них величезної кількості різноманітних речовин. Саме буденне, що приходить на розум практично відразу це вода, спирт, харчові продукти, так само існують спеціальні ємності для зберігання палива, олії, різних кислот.

Головна перевага такої ємності вертикальної для зберігання у тому, що вона займає дуже мало місця в приміщенні, що, безумовно, дає економію площі та здатність використовувати цю площу найбільш раціонально.
Вертикальна пластикова місткість об'ємом 3500 літрів синього або білого кольорів, проводиться з термопластичного поліетилену. Його призначення – зберігання та транспортування продуктів харчування та питної води.

Вертикальна пластикова місткість об'ємом 3500 літрів не володіє персональним запахом та не поглинає сторонні запахи. Вироби, зроблені з цього матеріалу стійки до впливу на них ультрафіолетових променів. Вони не змінюють своїх хімічних та фізичних характеристик при температурі від -40°C до +60°С. Речовини, які при підвищенні температури замерзають та в результаті цього значно розширюються, наприклад, вода, при негативній температурі краще всього злити.

Надійність
Гарантія — 1 рік
Термін експлуатації до 50 років

Обмеження
Забороняється наповнювати місткість спиртом, бензином та іншими самовоспламеняющимися рідинами.

Комплектація
місткість — 1 шт.
Кришка — 1 шт.
Штуцер латунний 1,5 дюйма — 1 шт.

Характеристики

Код товару
1404
Країна виробництва
Україна
Длина
1700 мм
Ширина
1700 мм
Высота
1790 мм