Місткість під 10000 л пб

Місткість під 10000 л пб від компанії ТОВ Вотер Пласт - фото 1
52 380 ₴
В наявності

Опис

Опис

Характеристики
Об'єм: 10000 літрів
Діаметр/висота: 233 / 270 см ± 5% (габаритний розмір)
Діаметр горловини: 74 см
Діаметр під злив: 2 дюйма
Колір: білий, синій
Кількість шарів: 1 шар
Тип: вертикальна, ПО 10000

Опис та застосування
Вертикальна місткість об'ємом до 10000 літрів зручна для використання в обмеженому просторі. Так само вертикальна місткість хороша у використанні на відкритій місцевості. Особливо в тому випадку, якщо ви не можете виділити багато місця для розміщення вертикальної ємності. Подібні посудини досить добре підходять для зберігання в них величезної кількості різноманітних речовин. Саме буденне, що приходить на розум практично відразу це вода, спирт, харчові продукти, так само існують спеціальні ємності для зберігання палива, олії, різних кислот.

Головна перевага такої ємності вертикальної для зберігання у тому, що вона займає дуже мало місця в приміщенні, що, безумовно, дає економію площі та здатність використовувати цю площу найбільш раціонально.
Вертикальна пластикова місткість об'ємом до 10000 літрів синього або білого кольорів, проводиться з термопластичного поліетилену. Його призначення – зберігання та транспортування продуктів харчування та питної води.

Вертикальна пластикова місткість об'ємом до 10000 літрів не володіє персональним запахом та не поглинає сторонні запахи. Вироби, зроблені з цього матеріалу стійки до впливу на них ультрафіолетових променів. Вони не змінюють своїх хімічних та фізичних характеристик при температурі від -40°C до +60°С. Речовини, які при підвищенні температури замерзають та в результаті цього значно розширюються, наприклад, вода, при негативній температурі краще всього злити.

Надійність
Гарантія — 1 рік
Термін експлуатації до 50 років

Обмеження
Забороняється наповнювати місткість спиртом, бензином та іншими самовоспламеняющимися рідинами.

Комплектація
місткість — 1 шт.
Кришка — 1 шт.
Штуцер латунний 2 дюйма — 1 шт.

Характеристики

Код товару
1405
Країна виробництва
Україна
Длина
2330 мм
Ширина
2330 мм
Высота
2700 мм