Освіжувач reed diffuser 100мл греція

Освіжувач reed diffuser 100мл греція від компанії ТОВ Вотер Пласт - фото 1
468 ₴
В наявності

Опис

Розкішні ротангові палички!!!

Рішення, що поєднує стиль та задоволення, пропонує тонкий та тривалий аромат. Запах розсіюється через палички з ротанга, занурені в ефірні масла, щоб аромат поглинався та постійно розсіювався.
Якість та кількість аромату є фундаментальними. Spring Air® використовує для своєї продукції тільки точно підібрані аромати та у вивчених кількостях для оптимізації його інтенсивності. Таким чином, клієнт не тільки цінує аромат під час купівлі, але також користується довгостроковим ефектом у своєму власному просторі. В асортименті Spring Air®HOME COLLECTION LUXURY RATTAN STICKS упакована в розкішну пляшку по 100 мл, яка дасть можливість безперервної ароматизації протягом 2 місяців.

Запобіжні заходи:
Використовуйте тільки за призначенням. Зберігайте в недоступному для дітей та тварин місці. Не розбирати та не давати дітям. Використовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях. Не вдихайте пари аерозолю. Уникайте потрапляння в очі. У разі попадання В очі або на шкіру, промийте водою та зверніться до лікаря. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів та нагрівання понад 50'С.

Місця застосування: спа-центри, ресторани, готелі, офіси

Характеристики

Код товару
Grapes
Країна виробництва
Греція
Аромат
фрукт пристрасті
Объем
100 мл
Тип освежителя
ротанговые палочки